Ilmari Aalto

(Finland, 1891-1934)
Ilmari Aalto
(Finland, 1891-1934)

ILMARI AALTO, STILLEBEN.

Sign. -32. Olja på duk 46x55 cm.

Klubbat pris
400
4 532
417
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (5 bud)
23 maj 2016 18:19
400 EUR
23 maj 2016 17:42
300 EUR
20 maj 2016 12:43
275 EUR
14 maj 2016 9:20
255 EUR
11 maj 2016 8:52
50 EUR