Yrjö Ollila

(Finland, 1887-1932)
Yrjö Ollila
(Finland, 1887-1932)

YRJÖ OLLILA, SOMMARDAG PÅ LANDSBYGDEN.

Sign. 1922. Olja på duk 29x34 cm.

Klubbat pris
900
10 323
942
Utropspris
1 200 EUR
Budhistorik (11 bud)
24 maj 2016 15:14
900 EUR
24 maj 2016 15:14
850 EUR
24 maj 2016 15:12
775 EUR
24 maj 2016 15:10
700 EUR
23 maj 2016 13:47
620 EUR
22 maj 2016 8:54
600 EUR
21 maj 2016 5:36
500 EUR
11 maj 2016 17:52
300 EUR
11 maj 2016 16:44
270 EUR
11 maj 2016 8:25
250 EUR
10 maj 2016 19:58
200 EUR