Ferdinand von Wright

(Finland, 1822-1906)
Ferdinand von Wright
(Finland, 1822-1906)

FERDINAND VON WRIGHT, ORRE I SOMMARDRÄKT.

Sign. 1834. Akvarell och gouache 20x25 cm.

Klubbat pris
1 760
20 187
1 842
Utropspris
1 200 EUR
Budhistorik (26 bud)
11
24 maj 2016 17:51
1 760 EUR
8
24 maj 2016 17:51
1 710 EUR
11
24 maj 2016 17:51
1 660 EUR
8
24 maj 2016 17:51
1 610 EUR
11
24 maj 2016 17:50
1 560 EUR
8
24 maj 2016 17:50
1 510 EUR
11
24 maj 2016 15:49
1 370 EUR
10
24 maj 2016 15:30
1 320 EUR
10
24 maj 2016 15:27
1 050 EUR
24 maj 2016 15:27
1 000 EUR
24 maj 2016 12:20
890 EUR
9
23 maj 2016 23:02
870 EUR
8
23 maj 2016 16:14
850 EUR
23 maj 2016 16:14
850 EUR
8
23 maj 2016 16:09
830 EUR
23 maj 2016 16:09
810 EUR
8
23 maj 2016 12:52
790 EUR
23 maj 2016 10:29
770 EUR
21 maj 2016 13:33
750 EUR
18 maj 2016 22:27
730 EUR
17 maj 2016 17:47
710 EUR
13 maj 2016 22:51
690 EUR
11 maj 2016 23:00
670 EUR
11 maj 2016 8:29
650 EUR
11 maj 2016 8:13
345 EUR
9 maj 2016 20:50
200 EUR