RITNINGAR TILL SILVERFÖREMÅL, teckning 1800-talets början

Kandelaber och vin-kanna. Bildyta ca 66x55 cm och 62x47 cm.

Ej examinerade ur ram

Klubbat pris
400
4 404
426
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (7 bud)
14 maj 2016 10:33
400 EUR
14 maj 2016 10:32
350 EUR
14 maj 2016 10:32
320 EUR
14 maj 2016 10:32
300 EUR
14 maj 2016 10:32
200 EUR
14 maj 2016 10:32
100 EUR
9 maj 2016 21:53
30 EUR
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

99. Spegellampett, för två ljus, Stockholmsarbete, sent 1700-tal, Gustaviansk.
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
Budhistorik
32 000

ditt bud
Fair warning
Fair warning
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
Aktuellt bud:
32 000 SEK