LJUSSTAKAR, silver, Tyskland 1800-talets början, vikt 580 g.

Empire med egyptiska inslag, stämplade 13 lod, mästarstämpel HT. Höjd 25 cm.

Smärre slitage.

880
9 970
918
Utropspris
1 200 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (9 bud)
23 maj 2016 10:57
880 EUR
23 maj 2016 7:11
850 EUR
22 maj 2016 16:21
810 EUR
21 maj 2016 18:08
790 EUR
21 maj 2016 6:57
720 EUR
18 maj 2016 9:53
650 EUR
12 maj 2016 21:14
500 EUR
11 maj 2016 14:35
320 EUR
11 maj 2016 9:37
300 EUR
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

401. Charles Sekano, "Combination".
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
Budhistorik
Aktuellt bud:
7 500 SEK