LJUSSTAKAR ETT PAR, Frankfurt am Main, 1800-talets början

Empire. Höjd ca 24 cm.

Smärre slitage.

950
10 897
994
Utropspris
1 500 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (7 bud)
24 maj 2016 18:20
950 EUR
23 maj 2016 10:56
750 EUR
23 maj 2016 7:11
650 EUR
21 maj 2016 18:08
600 EUR
20 maj 2016 20:27
500 EUR
14 maj 2016 11:18
300 EUR
11 maj 2016 14:40
100 EUR