LJUSSTAKAR ETT PAR silver, 1800-talets början troligen Frankfurt

Höjd 23,5 cm.

Smärre slitage. Stötmärken.

450
5 162
471
Utropspris
1 500 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
23 maj 2016 10:55
450 EUR
21 maj 2016 18:04
350 EUR
12 maj 2016 8:08
300 EUR
11 maj 2016 14:38
100 EUR