Elin Alfhild Nordlund

(Finland, 1861-1941)
Elin Alfhild Nordlund
(Finland, 1861-1941)

ELIN ALFHILD NORDLUND, SOLLJUS I SKOGEN.

Sign. 1925. Olja på duk 50x40 cm.

A tergo dedikation.

Klubbat pris
1 500
17 205
1 570
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (39 bud)
24 maj 2016 18:54
1 500 EUR
24 maj 2016 18:54
1 450 EUR
24 maj 2016 18:52
1 400 EUR
24 maj 2016 18:51
1 350 EUR
24 maj 2016 18:48
1 300 EUR
24 maj 2016 18:48
1 250 EUR
24 maj 2016 18:47
1 200 EUR
24 maj 2016 18:47
1 150 EUR
24 maj 2016 18:47
1 100 EUR
24 maj 2016 18:47
1 050 EUR
24 maj 2016 18:46
1 000 EUR
24 maj 2016 18:46
1 000 EUR
24 maj 2016 18:45
940 EUR
24 maj 2016 18:45
920 EUR
24 maj 2016 18:45
900 EUR
24 maj 2016 18:45
900 EUR
24 maj 2016 18:45
880 EUR
8
24 maj 2016 18:45
860 EUR
24 maj 2016 18:42
840 EUR
24 maj 2016 18:42
820 EUR
24 maj 2016 18:42
800 EUR
24 maj 2016 18:42
780 EUR
24 maj 2016 18:42
760 EUR
24 maj 2016 18:42
740 EUR
24 maj 2016 18:40
720 EUR
24 maj 2016 18:38
700 EUR
24 maj 2016 18:38
680 EUR
24 maj 2016 18:38
680 EUR
24 maj 2016 18:37
640 EUR
24 maj 2016 18:24
620 EUR
24 maj 2016 18:19
600 EUR
24 maj 2016 17:46
580 EUR
24 maj 2016 14:23
560 EUR
24 maj 2016 9:31
540 EUR
23 maj 2016 18:11
520 EUR
19 maj 2016 12:10
500 EUR
13 maj 2016 12:54
320 EUR
11 maj 2016 10:38
300 EUR
10 maj 2016 17:31
222 EUR