LUKTDOSA, silver, Johan Malmstedt, Göteborg 1803, vikt 56 g.

Invändigt med senare förgyllning, diameter 5,5 cm.

Daterad och graverad i botten

Klubbat pris
185
2 096
193
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (9 bud)
23 maj 2016 17:56
185 EUR
23 maj 2016 17:56
175 EUR
23 maj 2016 10:54
150 EUR
23 maj 2016 7:07
140 EUR
21 maj 2016 17:58
120 EUR
18 maj 2016 9:47
100 EUR
12 maj 2016 8:05
80 EUR
11 maj 2016 19:12
50 EUR
10 maj 2016 18:54
30 EUR