SNUSDOSA, silver och nillo, Frankrike 1800-talets första hälft, svenska importstämplar, vikt 88 g.

Locket med holländskt 1600-tals motiv. Längd 8,5 cm.

Slitage

Klubbat pris
151
1 592
173
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (7 bud)
24 maj 2016 14:38
151 EUR
24 maj 2016 14:38
150 EUR
17 maj 2016 15:55
130 EUR
11 maj 2016 12:24
120 EUR
11 maj 2016 12:24
120 EUR
11 maj 2016 10:01
110 EUR
9 maj 2016 18:47
100 EUR