CIGARETTETUI, silver, St.Petersburg 1800-talets slut, Kirill Albrecht, vikt 114 g.

Räfflad dekor, storlek 7,5x4,5 cm.

Bruksslitage

Klubbat pris
170
1 950
178
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (8 bud)
22 maj 2016 7:44
170 EUR
22 maj 2016 7:42
160 EUR
22 maj 2016 7:42
150 EUR
21 maj 2016 14:59
140 EUR
17 maj 2016 5:30
130 EUR
12 maj 2016 0:09
120 EUR
11 maj 2016 12:23
110 EUR
9 maj 2016 18:49
100 EUR