BORDSLYSTER, Ryssland, 1800-talets början

Ljusblått glas med bronsbeslag, glas girlanger. Höjd ca 63 cm. bredd ca 33 cm.

Smärre slitage. Kompletterad.

Klubbat pris
4 300
49 321
4 500
Utropspris
4 000 EUR
Budhistorik (20 bud)
24 maj 2016 19:25
4 300 EUR
24 maj 2016 19:24
4 100 EUR
24 maj 2016 19:24
4 000 EUR
24 maj 2016 19:24
3 900 EUR
24 maj 2016 19:23
3 800 EUR
24 maj 2016 19:21
3 700 EUR
24 maj 2016 19:21
3 700 EUR
24 maj 2016 19:21
3 600 EUR
24 maj 2016 19:20
3 500 EUR
24 maj 2016 19:18
3 400 EUR
24 maj 2016 19:18
3 400 EUR
24 maj 2016 19:18
3 300 EUR
24 maj 2016 19:18
3 200 EUR
24 maj 2016 19:01
2 100 EUR
23 maj 2016 18:01
2 000 EUR
22 maj 2016 19:17
1 800 EUR
19 maj 2016 9:47
1 100 EUR
11 maj 2016 18:24
1 050 EUR
10 maj 2016 21:43
1 000 EUR
9 maj 2016 14:13
500 EUR