SKÅP, barock, Holland 1700-tal.

Rikligt dekorerad med intarsia. Mönster med blommor och växter. Höjd 222 cm, djup 34 cm, bredd 167 cm.

Kompletterad. Dekorbortfall. Nagg. Sprickor. Lagningar.

Klubbat pris
1 600
18 352
1 674
Utropspris
2 000 EUR
Budhistorik (11 bud)
23 maj 2016 17:50
1 600 EUR
23 maj 2016 12:33
1 500 EUR
22 maj 2016 17:30
1 350 EUR
22 maj 2016 5:44
1 200 EUR
20 maj 2016 19:03
1 100 EUR
20 maj 2016 12:01
1 000 EUR
19 maj 2016 5:39
700 EUR
11 maj 2016 18:36
540 EUR
10 maj 2016 11:10
520 EUR
9 maj 2016 16:28
500 EUR
9 maj 2016 13:39
30 EUR