BORDSUR, Paris 1700-talets början, signerad Fortin. A. Paris

Régence, Boulle stil med bronsbeslag. Höjd ca 68 cm, bredd 38 cm, djup 18 cm.

Skador, reparationer, slitage Ej funktionstestad.

Klubbat pris
2 850
32 690
2 983
Utropspris
2 500 EUR
Budhistorik (25 bud)
24 maj 2016 18:11
2 850 EUR
9
24 maj 2016 18:11
2 780 EUR
9
24 maj 2016 15:29
2 750 EUR
24 maj 2016 15:29
2 650 EUR
9
24 maj 2016 15:29
2 550 EUR
24 maj 2016 15:29
2 450 EUR
9
24 maj 2016 15:07
2 350 EUR
20 maj 2016 6:15
2 250 EUR
8
20 maj 2016 6:15
2 200 EUR
8
20 maj 2016 6:15
2 150 EUR
20 maj 2016 6:15
2 050 EUR
8
19 maj 2016 21:27
1 930 EUR
16 maj 2016 21:24
1 880 EUR
16 maj 2016 21:24
1 850 EUR
16 maj 2016 5:08
1 800 EUR
15 maj 2016 15:27
1 600 EUR
15 maj 2016 6:52
1 500 EUR
14 maj 2016 14:09
1 250 EUR
14 maj 2016 4:23
1 200 EUR
11 maj 2016 18:21
1 050 EUR
10 maj 2016 21:43
1 000 EUR
10 maj 2016 20:44
630 EUR
10 maj 2016 11:43
570 EUR
10 maj 2016 0:10
550 EUR
9 maj 2016 14:11
500 EUR