Väinö Hämäläinen

(Finland, 1876-1940)
Väinö Hämäläinen
(Finland, 1876-1940)

VÄINÖ HÄMÄLÄINEN, "RIMFROST".

Sign. 1919. Olja på duk 57x90 cm.

Från Myllykylä.

Klubbat pris
2 700
30 969
2 826
Utropspris
2 500 EUR
Budhistorik (7 bud)
24 maj 2016 18:45
2 700 EUR
24 maj 2016 18:45
2 700 EUR
24 maj 2016 18:40
2 500 EUR
24 maj 2016 18:38
2 400 EUR
23 maj 2016 21:09
1 800 EUR
19 maj 2016 19:49
870 EUR
11 maj 2016 8:39
850 EUR