Venny Soldan-Brofeldt

(Finland, 1863-1945)
Venny Soldan-Brofeldt
(Finland, 1863-1945)

VENNY SOLDAN-BROFELDT, FRÅN TVÄRMINNE.

Sign. Olja på duk 34x46,5 cm.

Konstnär

Klubbat pris
1 470
16 861
1 538
Utropspris
1 200 EUR
Budhistorik (21 bud)
8
24 maj 2016 19:30
1 470 EUR
24 maj 2016 17:15
1 420 EUR
8
24 maj 2016 16:50
1 370 EUR
9
24 maj 2016 16:41
1 320 EUR
24 maj 2016 16:41
1 300 EUR
24 maj 2016 15:50
1 270 EUR
8
24 maj 2016 14:42
1 220 EUR
24 maj 2016 14:42
1 200 EUR
24 maj 2016 14:42
1 170 EUR
8
24 maj 2016 14:42
1 120 EUR
24 maj 2016 14:34
1 070 EUR
8
24 maj 2016 14:32
1 020 EUR
24 maj 2016 14:32
1 000 EUR
23 maj 2016 23:11
990 EUR
23 maj 2016 23:11
970 EUR
22 maj 2016 11:45
950 EUR
21 maj 2016 17:31
900 EUR
11 maj 2016 8:44
650 EUR
11 maj 2016 8:34
400 EUR
10 maj 2016 20:09
320 EUR
10 maj 2016 16:52
300 EUR