SPEGEL, gustaviansk, Niclas Falkengren (1750-1813), Jönköping, 1700-talets slut.

Förgylld, signerad och hallstämplad. Storlek 79x34,5 cm.

Senare glas och bakstycke

Klubbat pris
1 020
11 699
1 067
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (24 bud)
23 maj 2016 19:36
1 020 EUR
23 maj 2016 19:36
1 000 EUR
23 maj 2016 19:35
980 EUR
23 maj 2016 19:35
960 EUR
23 maj 2016 19:34
910 EUR
23 maj 2016 19:34
890 EUR
23 maj 2016 19:34
870 EUR
23 maj 2016 19:34
850 EUR
23 maj 2016 19:34
800 EUR
23 maj 2016 19:34
780 EUR
23 maj 2016 12:45
740 EUR
23 maj 2016 12:45
720 EUR
23 maj 2016 12:43
690 EUR
23 maj 2016 12:43
670 EUR
23 maj 2016 11:57
630 EUR
23 maj 2016 11:57
610 EUR
22 maj 2016 23:10
600 EUR
21 maj 2016 17:56
580 EUR
20 maj 2016 19:37
550 EUR
12 maj 2016 8:02
370 EUR
11 maj 2016 19:50
340 EUR
10 maj 2016 19:56
300 EUR
9 maj 2016 15:10
250 EUR
9 maj 2016 12:30
100 EUR