SPEGEL, rokoko 1700-tal

SPEGEL, rokoko 1700-tal

Orginal förgyld ram och delat spegel glas. Höjd 111 cm, bredd 47,5 cm.

Slitage.

Klubbat pris
1 550
17 779
1 622
Utropspris
1 800 EUR
Budhistorik (15 bud)
10
23 maj 2016 20:09
1 550 EUR
11
23 maj 2016 20:07
1 500 EUR
10
23 maj 2016 20:04
1 300 EUR
23 maj 2016 8:45
1 200 EUR
23 maj 2016 7:06
1 100 EUR
9
22 maj 2016 8:11
1 000 EUR
8
21 maj 2016 17:55
900 EUR
18 maj 2016 9:43
850 EUR
15 maj 2016 7:18
750 EUR
12 maj 2016 8:02
550 EUR
11 maj 2016 21:40
444 EUR
11 maj 2016 18:15
300 EUR
10 maj 2016 20:42
200 EUR
9 maj 2016 23:04
35 EUR
9 maj 2016 13:59
30 EUR