SPEGEL, rokoko 1700-tal

SPEGEL, rokoko 1700-tal

Flerfärgad förgyllning. 96,5x46 cm.

Slitage. Nagg.

Klubbat pris
1 210
13 709
1 262
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (21 bud)
10
23 maj 2016 17:06
1 210 EUR
9
23 maj 2016 17:06
1 200 EUR
9
23 maj 2016 17:06
1 160 EUR
10
23 maj 2016 17:06
1 110 EUR
9
23 maj 2016 17:05
1 060 EUR
10
23 maj 2016 17:04
1 010 EUR
9
23 maj 2016 17:04
1 000 EUR
9
23 maj 2016 17:04
930 EUR
10
23 maj 2016 17:04
910 EUR
9
23 maj 2016 17:04
870 EUR
10
23 maj 2016 17:04
850 EUR
9
23 maj 2016 16:39
800 EUR
23 maj 2016 8:46
450 EUR
8
22 maj 2016 19:17
430 EUR
21 maj 2016 17:52
350 EUR
18 maj 2016 9:42
300 EUR
14 maj 2016 12:58
270 EUR
12 maj 2016 8:38
250 EUR
12 maj 2016 8:01
200 EUR
11 maj 2016 18:16
50 EUR
9 maj 2016 14:00
30 EUR