Gabriel Engberg

(Finland, 1872-1953)
Gabriel Engberg
(Finland, 1872-1953)

GABRIEL ENGBERG, FRÅN FLORENS.

Sign. 1925. Firenze. Olja på duk 40x30 cm.

Klubbat pris
640
7 341
670
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (6 bud)
24 maj 2016 19:31
640 EUR
24 maj 2016 19:31
620 EUR
24 maj 2016 16:20
600 EUR
16 maj 2016 10:34
551 EUR
12 maj 2016 20:10
270 EUR
11 maj 2016 8:43
250 EUR