SPEGEL, empire, Stockholm, etikettsignerad Jon Frisk.

Förgylld, vitmålad med patinerad dekor. Höjd 160 cm, bredd 70 cm.

Slitage.

Klubbat pris
1 500
17 205
1 570
Utropspris
2 000 EUR
Budhistorik (5 bud)
23 maj 2016 17:28
1 500 EUR
22 maj 2016 1:44
600 EUR
11 maj 2016 22:26
580 EUR
11 maj 2016 20:34
555 EUR
10 maj 2016 12:39
500 EUR