BALJFÅTÖLJ, gustaviansk 1700-tal, signerad Eric Öhrmark

Sadelformade ben. Signerad EÖM.

Obetydligt slitage. Senare klädsel. Renoverad.

Klubbat pris
2 000
21 080
2 289
Utropspris
2 000 EUR
Budhistorik (16 bud)
23 maj 2016 19:36
2 000 EUR
23 maj 2016 19:36
1 950 EUR
23 maj 2016 19:33
1 900 EUR
23 maj 2016 19:33
1 850 EUR
23 maj 2016 19:30
1 800 EUR
23 maj 2016 19:30
1 750 EUR
23 maj 2016 19:29
1 700 EUR
23 maj 2016 19:28
1 650 EUR
23 maj 2016 19:27
1 600 EUR
23 maj 2016 19:27
1 550 EUR
23 maj 2016 19:25
1 500 EUR
23 maj 2016 19:19
1 300 EUR
16 maj 2016 18:04
1 000 EUR
11 maj 2016 22:23
850 EUR
11 maj 2016 7:09
820 EUR
9 maj 2016 21:08
800 EUR