BORDSPEGEL, Ryssland 1800-talets mitt, förgylld brons

Nyrokoko dekor med rocailler, storlek 38 x 33 cm.

Graverat monogram under adelskrona, spegelglaset med anlöpningar, senare bakstöd

Klubbat pris
420
4 427
481
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (10 bud)
23 maj 2016 18:35
420 EUR
23 maj 2016 18:32
400 EUR
23 maj 2016 18:32
400 EUR
23 maj 2016 18:32
380 EUR
23 maj 2016 18:32
360 EUR
20 maj 2016 8:57
340 EUR
20 maj 2016 8:57
320 EUR
14 maj 2016 22:15
300 EUR
14 maj 2016 12:52
280 EUR
10 maj 2016 22:26
60 EUR