BYRÅ, gustaviansk 1700-talets slut

Mahognyfanerad med mässingsbeslag, kalkstensskiva. Bredd 89 cm, höjd 80 cm, djup 50 cm.

senare kalkstensskiva, slitage, Fanerskador.

Klubbat pris
1 850
21 220
1 936
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (33 bud)
23 maj 2016 17:52
1 850 EUR
23 maj 2016 17:52
1 800 EUR
23 maj 2016 17:51
1 750 EUR
23 maj 2016 17:51
1 700 EUR
20 maj 2016 14:09
1 650 EUR
18 maj 2016 15:29
1 600 EUR
18 maj 2016 13:11
1 570 EUR
18 maj 2016 13:10
1 520 EUR
18 maj 2016 13:10
1 500 EUR
17 maj 2016 23:39
1 450 EUR
17 maj 2016 23:39
1 400 EUR
17 maj 2016 23:34
1 360 EUR
17 maj 2016 23:33
1 310 EUR
17 maj 2016 23:33
1 300 EUR
17 maj 2016 23:33
1 250 EUR
17 maj 2016 23:33
1 200 EUR
16 maj 2016 7:52
1 150 EUR
16 maj 2016 5:08
1 100 EUR
15 maj 2016 19:58
1 050 EUR
15 maj 2016 19:25
1 000 EUR
15 maj 2016 15:53
980 EUR
15 maj 2016 6:52
960 EUR
15 maj 2016 6:52
900 EUR
15 maj 2016 6:52
880 EUR
15 maj 2016 6:52
840 EUR
15 maj 2016 6:52
820 EUR
14 maj 2016 15:57
770 EUR
14 maj 2016 15:57
750 EUR
12 maj 2016 19:17
700 EUR
11 maj 2016 18:35
570 EUR
11 maj 2016 8:57
550 EUR
10 maj 2016 20:27
320 EUR
10 maj 2016 9:57
250 EUR