PENFODRAL OCH DEKORATIONS KNIV. silver och emalj, St.Petersburg 1896-1907.

Kniven Alexandr Dahlman, pennfodralet med otydlig stämpel. knivens längd 13,5 cm och pennfodralets längd 6,5 cm.

Slitage. Skador.

Klubbat pris
203
2 328
212
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (11 bud)
24 maj 2016 19:19
203 EUR
24 maj 2016 19:19
201 EUR
24 maj 2016 18:59
185 EUR
24 maj 2016 18:59
175 EUR
24 maj 2016 13:01
172 EUR
24 maj 2016 13:01
162 EUR
23 maj 2016 18:05
160 EUR
21 maj 2016 15:00
150 EUR
14 maj 2016 23:28
75 EUR
9 maj 2016 18:53
50 EUR
9 maj 2016 11:23
30 EUR