SOCKERSKÅL MEDLOCK, silver, St:Petersburg 1834 Carl Gustaf Savary, vikt 572 g.

Biedermeier, invändigt förgylld, elfenbens knopp, längd 23,5 cm.

Knoppen lös, slitage

Klubbat pris
549
6 297
575
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (18 bud)
23 maj 2016 19:07
549 EUR
23 maj 2016 19:05
529 EUR
23 maj 2016 19:05
522 EUR
23 maj 2016 19:04
508 EUR
23 maj 2016 19:02
488 EUR
23 maj 2016 19:02
480 EUR
23 maj 2016 19:01
464 EUR
23 maj 2016 19:01
444 EUR
23 maj 2016 19:01
423 EUR
23 maj 2016 19:01
403 EUR
23 maj 2016 19:01
400 EUR
23 maj 2016 18:46
380 EUR
23 maj 2016 18:46
360 EUR
23 maj 2016 18:08
320 EUR
19 maj 2016 5:50
300 EUR
10 maj 2016 8:21
250 EUR
10 maj 2016 7:41
110 EUR
9 maj 2016 22:12
100 EUR