SKÅL MED LOCK, rödlera, A.W.Finch, signerad och daterad 1904

"Sweets for the Sweet", höjd 11 cm.

Flertalet nagg.

Klubbat pris
660
7 570
691
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (22 bud)
22 maj 2016 20:27
660 EUR
22 maj 2016 20:27
640 EUR
22 maj 2016 20:27
620 EUR
22 maj 2016 20:27
600 EUR
22 maj 2016 20:27
580 EUR
22 maj 2016 20:27
560 EUR
22 maj 2016 20:22
540 EUR
22 maj 2016 20:09
520 EUR
22 maj 2016 20:08
500 EUR
22 maj 2016 20:08
490 EUR
22 maj 2016 20:07
470 EUR
22 maj 2016 20:07
450 EUR
22 maj 2016 20:07
420 EUR
22 maj 2016 20:07
400 EUR
21 maj 2016 16:43
300 EUR
20 maj 2016 8:54
280 EUR
14 maj 2016 12:48
260 EUR
14 maj 2016 12:48
250 EUR
11 maj 2016 22:01
200 EUR
11 maj 2016 22:01
190 EUR
10 maj 2016 18:08
150 EUR
10 maj 2016 13:14
100 EUR