Santeri Salokivi

(Finland, 1886-1940)
Santeri Salokivi
(Finland, 1886-1940)

SANTERI SALOKIVI, FISKARE PÅ HOGLAND.

Sign. Olja på pannå 22x30 cm.

Klubbat pris
1 600
18 352
1 674
Utropspris
1 500 EUR
Budhistorik (15 bud)
24 maj 2016 17:18
1 600 EUR
8
24 maj 2016 17:18
1 550 EUR
24 maj 2016 11:37
1 450 EUR
23 maj 2016 19:25
1 400 EUR
23 maj 2016 19:16
1 350 EUR
23 maj 2016 18:27
1 300 EUR
23 maj 2016 18:27
1 250 EUR
23 maj 2016 18:27
1 250 EUR
20 maj 2016 18:45
1 200 EUR
20 maj 2016 11:32
1 000 EUR
11 maj 2016 22:07
750 EUR
11 maj 2016 14:45
555 EUR
11 maj 2016 12:49
370 EUR
11 maj 2016 8:26
350 EUR
10 maj 2016 23:30
140 EUR