Madeleine Pyk – en samling F769

Nikolai Prokofiev

(Ryssland, 1866-1913)
Nikolai Prokofiev
(Ryssland, 1866-1913)

NIKOLAI PROKOFIEV, TIDIG VÅR

Sign. 30 Mars 1902. Akvarell 23x32 cm.

Николай Прокофьев. 1902. Ранняя весна. Бумага, акварель 23х32 см. Подпись.

464
4 886
533
Utropspris
2 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
23 maj 2016 20:05
464 EUR
12 maj 2016 19:01
444 EUR