Benoit Charles Mitoire

(Frankrike)
Benoit Charles Mitoire
(Frankrike)

BENOIT CHARLES MITOIRE, SYSTUND.

Sign. Olja på duk 78x63 cm.

Шарль Батист Митуар. За вышиванием. Холст, масло 78х63 см. Подпись.

1 500
16 995
1 565
Utropspris
5 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
23 maj 2016 17:51
1 500 EUR
23 maj 2016 17:51
1 050 EUR
18 maj 2016 17:07
1 000 EUR
17 maj 2016 22:37
35 EUR