Eero Järnefelt

(Finland, 1863-1937)
Eero Järnefelt
(Finland, 1863-1937)

EERO JÄRNEFELT, KNOTIG TALL, HALOSENNIEMI (1910).

Sign. Litografi 33x24,5 cm.

Malme nr. 68.

Klubbat pris
480
5 506
502
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (8 bud)
23 maj 2016 19:11
480 EUR
23 maj 2016 19:11
460 EUR
23 maj 2016 19:11
440 EUR
20 maj 2016 12:46
420 EUR
18 maj 2016 21:30
400 EUR
11 maj 2016 7:42
250 EUR
10 maj 2016 23:04
160 EUR
9 maj 2016 22:21
150 EUR