Andrej Alekseevic Redkovskij

(Ryssland, 1831-1909)
Andrej Alekseevic Redkovskij
(Ryssland, 1831-1909)

ANDREJ ALEKSEEVIC REDKOVSKIJ, FISKARE.

Sign. 1856. Akvarell 24x32 cm.

Андрей Редковский. Рыбаки. 1856. Бумага, акварель 24х32 см. Подпись.

2 000
22 660
2 087
Utropspris
4 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
22 maj 2016 19:17
2 000 EUR
19 maj 2016 15:50
1 500 EUR
16 maj 2016 14:23
1 000 EUR
12 maj 2016 18:55
777 EUR
9 maj 2016 17:56
555 EUR
 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

2. IWC, Ingenieur, Midsize, ca 2007.
Utropspris
24 000 - 34 000 SEK
Budhistorik
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
Aktuellt bud:
34 000 SEK