BÄGARE, silver Moskva 1740-tal, okänd mästare

Graverad dekor. Höjd 9 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
320
3 373
366
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (6 bud)
23 maj 2016 23:30
320 EUR
23 maj 2016 14:15
300 EUR
23 maj 2016 12:35
200 EUR
23 maj 2016 1:00
120 EUR
22 maj 2016 15:08
100 EUR
21 maj 2016 14:23
35 EUR