SOCKERSKÅL, silver Riga 1850, Georg Heinrich Schmidt 1849-1893, vikt 634 g.

Nyrokoko. Invändight förgylld. Längd 24 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
451
5 110
471
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (7 bud)
23 maj 2016 18:58
451 EUR
23 maj 2016 18:58
431 EUR
23 maj 2016 18:58
420 EUR
23 maj 2016 18:58
400 EUR
23 maj 2016 18:50
300 EUR
14 maj 2016 17:42
180 EUR
9 maj 2016 23:06
100 EUR
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

197. Denise Grünstein, "Hals över huvud/Head over Heels", 2009.
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK