Horace Vernet

(Frankrike, 1789-1863)
Horace Vernet
(Frankrike, 1789-1863)

HORACE VERNET, efter, färglitografi, handkolorerad, signerad 1841 och 1842.

Bildstorlek 31,5x26 cm.

Ej examinerad ur ram.

30
343
32
Utropspris
800 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
23 maj 2016 16:20
30 EUR