KALK, silver, Moskva 1781, Semen Petrov Kuszov

Delvis förgylld. Höjd 23 cm.

Slitage. Stötmärken.

Klubbat pris
1 871
21 460
1 958
Utropspris
1 200 EUR
Budhistorik (9 bud)
24 maj 2016 19:20
1 871 EUR
24 maj 2016 19:20
1 821 EUR
24 maj 2016 19:20
1 800 EUR
24 maj 2016 19:20
1 500 EUR
24 maj 2016 19:20
1 450 EUR
24 maj 2016 18:04
700 EUR
12 maj 2016 16:28
520 EUR
10 maj 2016 7:53
500 EUR
10 maj 2016 7:48
100 EUR