CHARKA, silver, Gustav Klingert Moskva 1899-1908, Stefan Wäkevä

Kontrollstämplad av Herbert Tillander i Helsingfors 1981. Cloisonné emalj. Höjd 5 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
320
3 670
335
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (5 bud)
24 maj 2016 14:51
320 EUR
22 maj 2016 22:48
300 EUR
22 maj 2016 15:12
250 EUR
10 maj 2016 11:39
200 EUR
9 maj 2016 23:17
150 EUR