Lennart Segerstråle

(Finland, 1892-1975)
Lennart Segerstråle
(Finland, 1892-1975)

LENNART SEGERSTRÅLE, KRÅKOR I GRÄSET.

Sign. 1919. Olja på duk 59x82 cm.

Konstnär

Klubbat pris
4 300
49 321
4 500
Utropspris
3 500 EUR
Budhistorik (24 bud)
23 maj 2016 19:32
4 300 EUR
23 maj 2016 19:32
4 200 EUR
23 maj 2016 19:32
4 000 EUR
23 maj 2016 19:31
3 900 EUR
23 maj 2016 19:30
3 800 EUR
23 maj 2016 19:30
3 700 EUR
23 maj 2016 19:30
3 600 EUR
23 maj 2016 19:28
3 500 EUR
23 maj 2016 19:28
3 400 EUR
23 maj 2016 19:27
3 300 EUR
23 maj 2016 19:27
3 200 EUR
23 maj 2016 19:27
3 100 EUR
23 maj 2016 19:27
3 000 EUR
23 maj 2016 19:27
2 800 EUR
23 maj 2016 19:27
2 700 EUR
23 maj 2016 19:25
2 600 EUR
23 maj 2016 19:25
2 500 EUR
23 maj 2016 19:25
2 400 EUR
23 maj 2016 19:22
2 300 EUR
23 maj 2016 17:37
2 200 EUR
23 maj 2016 17:37
2 100 EUR
22 maj 2016 16:57
1 700 EUR
11 maj 2016 7:45
550 EUR
9 maj 2016 21:43
30 EUR