Santeri Salokivi

(Finland, 1886-1940)
Santeri Salokivi
(Finland, 1886-1940)

SANTERI SALOKIVI, SKÖRDETID.

Sign. -37. Olja på duk 45x59 cm.

Klubbat pris
2 000
22 660
2 087
Utropspris
3 000 EUR
Budhistorik (12 bud)
8
23 maj 2016 17:10
2 000 EUR
8
23 maj 2016 17:10
1 900 EUR
8
23 maj 2016 17:09
1 800 EUR
8
23 maj 2016 17:09
1 600 EUR
23 maj 2016 16:36
1 500 EUR
22 maj 2016 6:29
900 EUR
20 maj 2016 17:41
880 EUR
19 maj 2016 1:45
620 EUR
11 maj 2016 7:20
600 EUR
11 maj 2016 0:04
550 EUR
10 maj 2016 23:26
350 EUR
9 maj 2016 17:49
300 EUR
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

359. Olli Lyytikäinen, "Självporträtt".
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
18 000

ditt bud
Aktuellt bud:
18 000 SEK