Johann Wilhelm Jankowski

(Österrike, 1825-1870)
Johann Wilhelm Jankowski
(Österrike, 1825-1870)

JOHANN WILHELM JANKOWSKI, PRAG.

Sign. Olja på duk 92x170 cm.

Klubbat pris
9 900
112 167
10 328
Utropspris
4 000 EUR
Budhistorik (34 bud)
9
24 maj 2016 18:22
9 900 EUR
11
24 maj 2016 18:22
9 700 EUR
9
24 maj 2016 18:22
9 400 EUR
11
24 maj 2016 18:22
9 200 EUR
9
24 maj 2016 18:20
8 900 EUR
10
24 maj 2016 18:20
8 700 EUR
9
24 maj 2016 18:20
8 435 EUR
11
24 maj 2016 18:20
8 235 EUR
9
24 maj 2016 18:19
7 800 EUR
11
24 maj 2016 18:19
7 600 EUR
11
24 maj 2016 18:19
7 201 EUR
10
24 maj 2016 18:19
7 001 EUR
10
24 maj 2016 18:19
6 600 EUR
9
24 maj 2016 18:19
6 400 EUR
9
24 maj 2016 18:16
6 200 EUR
8
24 maj 2016 18:16
6 000 EUR
8
23 maj 2016 15:08
5 900 EUR
23 maj 2016 15:08
5 700 EUR
23 maj 2016 15:08
5 200 EUR
8
23 maj 2016 15:08
5 000 EUR
22 maj 2016 20:54
4 600 EUR
22 maj 2016 9:49
4 400 EUR
19 maj 2016 18:10
4 200 EUR
19 maj 2016 18:10
4 200 EUR
19 maj 2016 18:09
3 900 EUR
19 maj 2016 18:09
3 800 EUR
19 maj 2016 15:17
3 500 EUR
19 maj 2016 15:17
3 400 EUR
16 maj 2016 11:21
3 000 EUR
14 maj 2016 14:26
2 200 EUR
12 maj 2016 17:22
2 000 EUR
11 maj 2016 22:12
1 200 EUR
11 maj 2016 9:56
1 050 EUR
9 maj 2016 18:24
1 000 EUR