Oscar Kleineh

(Finland, 1846-1919)
Oscar Kleineh
(Finland, 1846-1919)

Till december 2017 OSCAR KLEINEH, STILJTE.

Sign. Olja på duk 60x93 cm.

27 000
309 690
28 256
Utropspris
40 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
23 maj 2016 16:58
27 000 EUR
23 maj 2016 16:41
25 000 EUR
22 maj 2016 12:45
22 000 EUR
20 maj 2016 18:41
20 200 EUR
9 maj 2016 17:44
20 000 EUR