Santeri Salokivi

(Finland, 1886-1940)
Santeri Salokivi
(Finland, 1886-1940)

SANTERI SALOKIVI, PARKMOTIV FRÅN ROM.

Sign. Roma -14. Olja på pannå 33x40 cm.

Klubbat pris
2 400
27 528
2 512
Utropspris
2 500 EUR
Budhistorik (9 bud)
24 maj 2016 19:19
2 400 EUR
24 maj 2016 15:21
2 300 EUR
24 maj 2016 12:54
2 200 EUR
22 maj 2016 21:39
2 100 EUR
22 maj 2016 21:39
2 000 EUR
22 maj 2016 21:39
1 959 EUR
20 maj 2016 17:41
1 800 EUR
9 maj 2016 18:05
600 EUR
9 maj 2016 11:21
300 EUR