Werner Åström

(Finland, 1885-1979)
Werner Åström
(Finland, 1885-1979)

WERNER ÅSTRÖM, DAMEJEANNE.

Sign. -43. Olja på duk 81x65 cm.

Österbotten museum 1985; Uleåborgs konstmuseum 1985; Galerie Hörhammer 1986; Tavastehus konstmuseum 1997;

Klubbat pris
880
10 094
921
Utropspris
1 500 EUR
Budhistorik (21 bud)
24 maj 2016 19:33
880 EUR
24 maj 2016 19:33
860 EUR
24 maj 2016 19:32
840 EUR
24 maj 2016 19:32
820 EUR
24 maj 2016 19:32
800 EUR
24 maj 2016 19:32
800 EUR
24 maj 2016 19:31
780 EUR
24 maj 2016 19:31
760 EUR
24 maj 2016 19:31
740 EUR
24 maj 2016 19:31
740 EUR
24 maj 2016 19:30
720 EUR
24 maj 2016 19:30
700 EUR
24 maj 2016 19:30
680 EUR
24 maj 2016 19:29
660 EUR
24 maj 2016 19:29
650 EUR
24 maj 2016 19:29
640 EUR
24 maj 2016 19:25
620 EUR
24 maj 2016 19:07
600 EUR
18 maj 2016 20:48
450 EUR
14 maj 2016 18:31
160 EUR
11 maj 2016 8:43
150 EUR