Maria Wiik

(Finland, 1853-1928)
Maria Wiik
(Finland, 1853-1928)

MARIA WIIK, BLOMSTER MOTIV.

Sign. 1917. Olja på duk 31x38 cm.

Konstnär

Klubbat pris
8 100
92 907
8 477
Utropspris
7 000 EUR
Budhistorik (20 bud)
23 maj 2016 19:26
8 100 EUR
23 maj 2016 19:26
7 900 EUR
23 maj 2016 19:25
7 700 EUR
23 maj 2016 19:25
7 500 EUR
23 maj 2016 16:25
7 300 EUR
23 maj 2016 16:25
7 100 EUR
23 maj 2016 15:07
6 800 EUR
23 maj 2016 15:07
6 600 EUR
21 maj 2016 16:43
5 300 EUR
21 maj 2016 16:43
5 100 EUR
20 maj 2016 17:47
5 000 EUR
19 maj 2016 21:52
3 500 EUR
19 maj 2016 12:11
3 400 EUR
19 maj 2016 9:04
3 100 EUR
18 maj 2016 21:08
3 000 EUR
18 maj 2016 9:29
2 900 EUR
15 maj 2016 10:30
2 600 EUR
11 maj 2016 15:03
2 500 EUR
11 maj 2016 10:33
2 200 EUR
9 maj 2016 18:09
2 000 EUR