Santeri Salokivi

(Finland, 1886-1940)
Santeri Salokivi
(Finland, 1886-1940)

SANTERI SALOKIVI, FLICKAN I PARKEN.

Sign. -25 St. Cloud. Olja på pannå 37x45 cm.

Klubbat pris
4 200
44 268
4 807
Utropspris
3 000 EUR
Budhistorik (16 bud)
24 maj 2016 16:20
4 200 EUR
24 maj 2016 16:20
4 000 EUR
24 maj 2016 16:11
3 700 EUR
24 maj 2016 16:10
3 600 EUR
24 maj 2016 16:10
3 500 EUR
24 maj 2016 16:10
3 500 EUR
24 maj 2016 16:03
3 100 EUR
24 maj 2016 16:01
3 000 EUR
24 maj 2016 16:01
2 900 EUR
24 maj 2016 15:40
2 400 EUR
24 maj 2016 14:16
2 300 EUR
22 maj 2016 19:58
2 000 EUR
22 maj 2016 17:09
1 950 EUR
22 maj 2016 15:11
1 700 EUR
20 maj 2016 8:56
1 600 EUR
9 maj 2016 18:00
900 EUR