Gustaf Brusewitz

(Sverige, 1812-1899)
Gustaf Brusewitz
(Sverige, 1812-1899)

GUSTAF BRUSEWITZ, LÄSESTUND.

Sign. Olja på duk 38x47 cm.

Klubbat pris
670
7 591
699
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (8 bud)
23 maj 2016 18:39
670 EUR
23 maj 2016 18:39
650 EUR
23 maj 2016 18:39
620 EUR
23 maj 2016 18:39
600 EUR
23 maj 2016 18:06
520 EUR
23 maj 2016 18:06
500 EUR
23 maj 2016 18:06
400 EUR
12 maj 2016 18:55
222 EUR