Madeleine Pyk – en samling F769

Thorsten Waenerberg

(Finland, 1846-1917)
Thorsten Waenerberg
(Finland, 1846-1917)

THORSTEN WAENERBERG, BJÖRKDUNGE.

Sign. 9/10 1897. Olja på duk 36,5x25,5 cm.

Konstnär

Klubbat pris
700
7 378
801
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (5 bud)
22 maj 2016 16:49
700 EUR
22 maj 2016 16:49
650 EUR
22 maj 2016 16:49
590 EUR
21 maj 2016 13:16
570 EUR
9 maj 2016 19:57
50 EUR