KLASSISKA F180

15 föremål
RYSK KEJSERLIG STOL. VINTER PALATSET.
Klubbat pris
5 000 EUR
Utropspris
7 000 EUR
BYRÅ, gustaviansk 1700-talets slut, Stockholmsarbete.
Klubbat pris
6 900 EUR
Utropspris
4 000 EUR
BYRÅ, rokoko, Stockholm, Gustaf Foltjern 1771-1804.
Klubbat pris
6 000 EUR
Utropspris
7 000 EUR
STOLAR 4 ST, sengustavianska, tidigt 1800-tal.
Klubbat pris
1 150 EUR
Utropspris
500 EUR
STOLAR 6 ST, empire, Finland.
STOLAR 6 ST, empire, Finland.
Klubbat pris
962 EUR
Utropspris
600 EUR
BYRÅ, gustaviansk 1700-talets slut.
Klubbat pris
1 850 EUR
Utropspris
1 000 EUR
BALJFÅTÖLJ, gustaviansk 1700-tal, signerad Eric Öhrmark.
Klubbat pris
2 000 EUR
Utropspris
2 000 EUR
SKÅP, barock, Holland 1700-tal.
Klubbat pris
1 600 EUR
Utropspris
2 000 EUR
STOLAR 4 ST, Senbarock 1700-tal.
Klubbat pris
1 650 EUR
Utropspris
1 000 EUR
STOLAR ETT PAR, rokoko 1700-tal.
Utropspris
1 200 EUR
BALJFÅTÖLJER, 4 ST, sengustavianska, Sverige ca 1800.
Klubbat pris
4 233 EUR
Utropspris
2 500 EUR