Ola Kolehmainen

(Finland, Född 1964)
Ola Kolehmainen
(Finland, Född 1964)

OLA KOLEHMAINEN, "UNTITLED (NO.10)", 2005.

Signerad på etikett. C-print laminerad på plexiglas (Diasec), 5/5, 180x247 cm.

Proveniens

Galerie Anhava, Helsingfors.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
4 201
47 345
4 429
Utropspris
5 000 - 7 000 EUR
Budhistorik (12 bud)
12 okt 2016 20:05
4 201 EUR
10 okt 2016 13:40
4 001 EUR
10 okt 2016 13:40
4 000 EUR
10 okt 2016 13:35
3 900 EUR
10 okt 2016 13:35
3 800 EUR
8 okt 2016 19:43
3 600 EUR
8 okt 2016 19:43
3 500 EUR
5 okt 2016 8:41
3 300 EUR
5 okt 2016 8:41
3 200 EUR
4 okt 2016 13:22
3 100 EUR
1 okt 2016 2:19
3 000 EUR
29 sep 2016 14:56
2 000 EUR