Madeleine Pyk – en samling F769

Ann Craven

(Finland, Född 1968)
Ann Craven
(Finland, Född 1968)

ANN CRAVEN, "EARLY MORNING SONG".

A tergo sign. 2003. Olja på duk 228x183 cm.

Klemens Gasser & Tanja Grunert inc., New York.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

3 100
32 674
3 548
Utropspris
8 000 - 10 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
12 okt 2016 20:28
3 100 EUR
7 okt 2016 16:06
3 000 EUR
6 okt 2016 10:57
550 EUR
29 sep 2016 15:53
500 EUR